Спорт  |  06.12.18  |  четвер

Джима здобула "золото" на етапі Кубка світу

У першій індивідуальній жіночій гонці сезону українська біатлоністка виборола першу перемогу у своїй спортивній кар'єрі.

Олімпійська чемпіонка та лідер української збірної Юлія Джима 6 грудня посіла перше місце в індивідуальній гонці на 15 кілометрів на першому етапі Кубка світу з біатлону, який цими днями відбувається у Словенській Поклюці.

Юлія відпрацювала всі чотири вогневі рубежі відмінно, що й дозволило українці вибороти нагороду вищого ґатунку. За 43 хвилини 06,6 секунди Джима подолала дистанцію.

Друге місце дісталося полячці Моніці Хойніш (5,9 секунди відставання), третьою стала юна чешка Маркета Давидова (16,5).

Інші українки розташувалися так: Олена Підгрушна - 15-а з одним промахом (1:12,0 секунди відставання), Анастасія Меркушина - 16 місце (1 промах, 1:12,4 секунди), Юлія Журавок без промахів стала 20-ю (1:32,8), Віта Семеренко - 41-ша (2 промахи, 3:13,6)

На старт вийшли 102 біатлоністки.

8 грудня в Поклюці відбудеться жіноча спринтерська гонка, на дистанцію якої Джима вийде в жовтому бібі лідера загального заліку Кубка світу.