Спорт  |  29.03.13  |  п'ятниця
 

Футбол. Прибирання стадіону та заклик до толерантності

Йде активна підготовка до матчу чемпіонату України "Карпати" - "Шахтар", що відбудеться в суботу 30 березня.

Львівські правоохоронці звернулись до вболівальників, що збираються відвідати матч "Карпати" -"Шахтар", з закликом до толерантної поведінки та дій, відповідних до встановлених правил.  29 березня ВЗГ ГУМВС у Львівській області оприлюднив відповідне звернення, в якому закликає вболівальників. Зважаючи на важливість матчу,  до нього, безперечно, буде прикута увага всієї футбольної України .  Залишається сподіватись, що вболівальники не створять додаткових труднощів улюбленій команді на її без того нелегкому шляху в цьогорічній першості.

Тим часом зима не здається, і подарунку від природи у вигляді великого танення снігів наразі не очікується. Отже й прибирання стадіону від снігу цілком в руках відповідних служб. Близько 200 працівників задіяні в очищенні трибун та поля від снігу, працюють також 12 одиниць спеціалізованої техніки. Це додає впевненості,що поле під час гри буде  в доброму стані й не перетвориться по ходу гри в непрохідне болото. Синоптики ж очікують на день матчу теплішу ніж зараз та вологу погоду.

Згідно даних інформаційного центру ФК "Карпати", вже продано понад половину квитків. Бажаючі підтримати гру "Карпат" проти чемпіону України можуть придбати квитки в мережі магазинів "Фанат".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах