Спорт  |  25.09.18  |  вівторок
 

Чемпіонат України з кульової стрільби виграли львів'яни

Відкритий чемпіонат з кульової стрільби у вправах з пневматичної зброї був присвячений пам’яті видатного львівського тренера Анатолія Кукси. На ньому перемогли львів'яни.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної держадміністрації.

Львів’янин Павло Коростильов, як зазначається в повідомлені, здобув срібло у стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3).

Львівський спортсмен переміг у командному заліку у стрільбі з пневматичного пістолета разом з партнерами по команді Олександром Петрівим та Юрієм Колесніком. Також Павло Коростильов у команді-мікст разом зі своєю сестрою Юлією Коростильовою взяв бронзу у цій пістолетній дисципліні.

Кращою з львівських спортсменів серед жінок у стрільбі з пневматичного пістолета стала Анастасія Колодяжна. Спортсменка виборола срібну нагороду.

У вправі ГП-6 з пневматичної гвинтівки в особистому заліку, ідеться в повідомлені, бронзу присудили львів’янину Олександру Галкіну. Друге місце у цій дисципліні зайняла команда в складі О. Галкіна, Я. Гудзий, А. Злонкевич зі Львова. Срібним переможцем у стрільбі з гвинтівки у вправі ГП-6 серед жінок стала Владислава Коваль.

Львівський спортсмен Ігор Кізима переміг у вправах по рухомій мішені серед чоловіків. Він зробив золотий дубль, і отримав перемогу в двох вправах ГП-11-а та ГП-12 у стрільбі з гвинтівки.

У командному заліку у вправах з гвинтівки у стрільбі по рухомій мішені двічі здобули срібло І. Кізима, А. Драчук та Л. Совчак.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах