Спорт  |  12.02.18  |  понеділок
 

Буде легше, коли потепліє, - Бринзак

Президент Федерації біатлону пояснив, чому збірна України провалила гонки у перші три дні Олімпійських ігор.

В інтерв’ю українським телевізійникам Володимир Бринзак намагається зберігати хороший настрій при поганій грі спортсменів.

"Від нинішніх гонок переслідування важко було очікувати якихось результатів. Стартувати з 14-го місця, з якого стартувала Віта Семеренко – то вже програш. До того ж Віта сказала, що траса була важка, на початку гонці їй боліло в ногах. Потім біль пройшла. Та ще й специфіку стрільбища треба враховувати. Різні повітряні коридори, кому як пощастить",

цитує президента Федерації біатлону ua-football.

Бринзак сподівається на прогнози синоптиків, які обіцяють найближчими днями потепління.

"Вже 15-го числа начебто має бути мінус один. Думаю, буде легше. Хоча то ж для кожного спортсмена по-різному. Один холод легко переносить, інший ні",

- сказав він.

Бринзак припускає, що не лише холод, складність траси, та повітряні коридори на стрільбищі стали на заваді українським біатлоністам, а й фактор адаптації:

"Можливо, на Дмитрові (Підручному, - ред.) та інших наших чоловіках позначається фактор адаптації до іншого часового поясу. Вони в Пхьончхані лише десятий день, а практика показує, що організм остаточно адаптується на 13-14-й".

За словами президента Федерації біатлону, попереду достатнього гонок - мас-старт, естафета, індивідуальна гонка, тож ще є шанси на здобуття нагород.

Нагадаємо, Україні на зимових Іграх-2018 прогнозують одну медаль.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 750

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах