Спорт  |  13.01.18  |  субота
 

Бійці АТО у Львові закликають бойкотувати ЧС з футболу в РФ

Організації учасників АТО проведуть в День Собороності України акцію під назвою "STOP PUTIN – STOP WAR".

За інформацією Української спілки учасників АТО, організатори заходу мають на меті нагадати світовій громадськості про загарбницьку війну, яка триває на сході нашої країни, і не допустити проведення в цьому році Чемпіонату світу з футболу в РФ.

Акція "STOP PUTIN STOP WAR", яку організовують "Українська спілка учасників АТО", МО "Апостольська Чота" і Штаб об’єднання Добровольців, відбудеться біля пам’ятника Шевченкові у Львові 22 січня, о 15:00.

За словами активістів, захід буде міжнародним, бо проходитиме одночасно з подібними акціями, які вібуватимуться у США, Австрії, Швейцарії, Німеччині, Італії тощо за участі представників діаспори та небайдужих українців.

"Будемо просити, щоби світові лідери та звичайні люди бойкотували проведення футбольного чемпіонату у Росії, оскільки вважаємо, що країна-агресор не має жодного морального права приймати у себе цей спортивний захід. Хочемо сказати про це вголос і на цілий світ, застерегти людей, щоб вони добре подумали чи варто відвідувати державу, де людину без причини можуть запроторити у тюрму або й вбити",

– підкреслили активісти.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...