Спорт  |  06.05.22  |  п'ятниця
 

Росію та Білорусь виключили з Міжнародної федерації тенісу

80% делегатів конференції підтримали виключення федерацій країн-агресорів зі складу ITF.

Міжнародна федерація тенісу  призупинила членство тенісних федерацій Росії і Білорусі через вторгнення в Україну.

Про це повідомляє федерація тенісу України.

Зазначають, що відбулася екстраординарна конференція Міжнародної федерації тенісу. Головним питанням була ратифікація рішення Ради Директорів про призупинення членства федерації тенісу Росії та федерації тенісу Білорусі та дискваліфікацію збірних команд цих країн…

«У результаті таємного голосування 80% делегатів конференції висловилися на підтримку виключення федерацій країн-агресорів зі складу ITF. 20% делегатів були проти такого рішення.

Таким чином, федерації тенісу Росії та Білорусі остаточно відсторонені. Питання відсторонення індивідуальних атлетів буде обговорюватися у майбутньому»,

– йдеться у повідомленні.

Відтак,  перед голосуванням було надано слово представникам федерацій країн агресорів Якову Шатхіну та Сергію Рутенко, які в один голос заявили про свою категоричну незгоду із відстороненням своїх організацій.

Після цього виконавчий директор ФТУ Євген Зукін виклав позицію української федерації, яка наполягає не лише у відсторонені федерацій країн-агресорів, але також у відсторонені індивідуальних тенісистів.

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e