Спорт  |  14.07.18  |  субота

Бельгія - бронзовий призер Чемпіонату світу 2018

Бельгійці приборкали своїм натиском Англію і вперше в історії завоювали медаль на чемпіонаті світу з футболу.

Рахунок був відкритий вже на 4-й хвилині, коли Томас Меньyo замкнув приголомшливий простріл від свого партнера. Бельгійці здавалися швидшими і більш технічними на кожній ділянці поля, проте Англія теж могла створювати гострі моменти. Рахунок міг би зрівнятися, якби на 75-й хвилині захисник бельгіців в останній момент не витягнув м'яч з лінії воріт, коли англійський нападник вийшов один на один з воротарем.

Однак це не злякало бельгійців а навпаки, мотивувало добити свого суперника. Кожна атака збірної Бельгії виглядала максимально впевнено і напористо, через що англійці не змогли встояти і пропустили ще один гол. Еден Азар отримав чудовий пас від Де Брюйне, сам прорвався до воротаря і пробив точно у ближній кут. 2:0!

Варто відзначити, що це перший раз, коли Бельгія отримує медаль на Чемпіонаті світу з футболу. До цього їх кращий результат - це 4-е місце на чемпіонаті 1986 року.