Спорт  |  17.05.18  |  четвер

"Атлетіко" переміг у фіналі Ліги Європи

На стадіоні французького "Ліону" іспанський клуб розгромив з рахунком 3:0 французький "Марсель". Цікаво, що два м'ячі в складі "Атлетіко" забив француз - форвард Антуан Грізман.

"Марсель" продовжив свою сумну статистику виступів у фіналах Ліги Європи. Це вже третя спроба французів виграти цей турнір, але кожен раз, потрапляючи в фінал, вони не тільки не виграють, але навіть не забивають.

Лише на початку зустрічі "Марсель" був активний, але потім, на 20-й хвилині, його захисники грубо помилилися в обороні і форвард "Атлетіко" Антуан Грізман миттєво покарав їх за це.

До всіх бід французького клубу додалася серйозна кадрова втрата. На 30-й хвилині зустрічі отримав травму і покинув поле "мозок" команди, її головний "мотор" Дімітрі Пайє. Після того, як він зі сльозами пішов в роздягальню, гра французів розвалилася остаточно.

Вже на початку другого тайму Грізман оформив дубль, знову вийшовши віч-на-віч з воротарем. Остаточно добив французів на 89-й хвилині Габі.

Відзначимо, що це вже третя перемога "Атлетіко" в Лізі Європи за останні 8 років. У 2010-му році іспанці обіграли у фіналі англійський "Фулхем" з рахунком 2:1 (два голи забив Дієго Форлан), а в 2012-му році розбили іншу команду з Іспанії - "Атлетик Більбао" з рахунком 3:0 (дубль Фалькао і гол Дієго) .

Цікаво, що в ті ж роки "Атлетіко" неодмінно ставав переможцем Суперкубка УЄФА, обігравши володарів Кубка чемпіонів. У 2010-му році з рахунком 2:0 вони переграли "Інтер", а в 2012-му розбили "Челсі" 4:1.

Марсель - Атлетіко 0:3
Голи: Грізманн, 21, 49, Габі, 89

Марсель: Манданда - Сарр, Рамі, Луїс Густаво, Амаві - Замбо-Ангісса, Сансон - Флоріан Товен, Пайє (Лопес, 32), Окампос (Н'Джіе, 55) - Жермен (Мітроглу, 74)

Атлетіко: Хмара - Врсалько (Хуанфран, 46), Хіменес, Годін, Ернандес - Корреа (Партія, 88), Сауль, Габі, Коке - Дієго Коста, Грізманн (Торрес, 90)

Попередження: Амаві, Луїс Густаво, Н'Джіе - Врсалько, Ернандес