Спорт  |  23.10.17  |  понеділок

74-річний львів’янин здобув "срібло" ЧС з фехтування

Для Василя Шуберта на цьогорічній світовій першості серед ветеранів у словенському Маріборі ця нагорода стала третьою.

"Представник Львівщини Василь Шуберт у складі ветеранської збірної команди України виборов срібну медаль чемпіонату світу з фехтування серед ветеранів",

- повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Львів'янин виступав у змаганнях шаблістів у віковій категорії 70+. У груповому раунді він здобув 5 перемог з 5-ти і стартував в турі прямого вибування під 3-ім номером посіву.

В 1/16 фіналу українець здолав швейцарця Йорга Віллігера (10:4), відтак не мав проблем з японцем Кохом Ямада, завершивши поєдинок з рахунком 10:5, а у чвертьфіналі записав у свій актив перемогу над британцем Пітером Бароном (10:6).

У півфіналі Василь Шуберт у напруженій боротьбі обіграв італійця Фабріціо Філіппі (10:9).

Проте, вже у фінальному поєдинку чемпіонату зазнав поразки від бронзового призера двох попередніх чемпіонатів світу Олександра Анастасова з Македонії з рахунком 1:10.

У минулому 74-річний спортсмен двічі ставав чемпіоном світу серед ветеранів, востаннє у 2014 році в угорському Дебрецені.

Шуберт багато років займався тренерською підготовкою молодих спеціалістів та виховав цілу низку добре знаних майстрів фехтування на шаблях.