Все  |  28.03.19  |  четвер
 

"Сподіваємося, що вибори в Україні будуть успішними", - Помпео

Надію на проведення успішних президентських виборів в Україні, які відбудуться уже 31 березня, висловила влада Сполучених Штатів.

Таку заяву озвучив глава Держдепартаменту Майк Помпео на слуханнях в комітеті із закордонних справ палати представників Конгресу США.

У своїй промові він підкреслив, що народ України заслуговує повного відновлення демократії.

"Ми сподіваємося, що будуть успішні вибори, а потім і успішне формування уряду. Неймовірно важливі антикорупційні зусилля, ці реформи будуть центральними для повного відновлення демократії, яку заслуговує український народ",

- заявив американський дипломат.

Варто відзначити, що до результатів виборів в Україні залишилось чекати зовсім не довго, оскільки вони пройдуть уже через 3 дні. Цього разу за крісло президента побореться рекордне число виборців.

Згідно із останніми даними соціологів, лідером президентських перегонів продовжує залишатися Володимир Зеленський, відповідно саме йому надають найбільше шансів пройти до другого туру. Водночас, деякі експерти вважають, що підсумки першого туру можуть бути дуже несподіваними і Зеленський може взагалі заробити рекордну кількість голосів.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 958

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах