Все  |  15.04.19  |  понеділок
 

Соціолог дав оцінку дебатам Порошенка та Зеленського

Виступ Петра Порошенка на НСК "Олімпійський" може не лише підтримати, але й підняти його рейтинг перед вирішальним голосуванням у другому турі президентських виборів 21 квітня.

Ситуація, що виникла може також підвищити й загальні рейтинги чинного президента. Таку думку озвучив соціолог Дмитро Дмитрук.

"Я вважаю, що виступ Порошенка буде підтримувати його рейтинг і, може бути, що навіть трохи підвищить його. Я думаю, що кожен день ми будемо бачити коливання в залежності від того, як будуть вести себе кандидати",

- зазначив він.

Експерт стверджує, що розрив між двома кандидатами в подальшому буде скорочуватися, і причиною цього стане не тільки діяльність Порошенка і Зеленського, але також й особливість мобілізації електорату до другого туру.

"Аналізуючи результати першого туру можна сказати, що там досить докладна соціально-демографічна характеристика виборців кожного з кандидатів, і я думаю, що вони прийдуть до другого туру з розривом трохи меншим, ніж той, що був у першому турі. Зараз я б сказав, що розрив скоротився і коливається в межах 60% на 40%",

- повідомив соціолог.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах