Все  |  14.11.18  |  середа
 

Сьогодні померла львівська письменниця та науковець Ева Гата

За своє життя написала філософсько-містичні романи, що здатні покращити світ.

Сьогодні вночі, 14 листопада, померла львівська письменниця, художниця та науковець Оля Коссак. Її творчий псевдонім - Ева Гата.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою Ірина Ключковська.

«Важко прийняти і неможливо погодитися. Сьогодні вночі відійшла від нас Ева Гата, весела, оптимістична, розумна, талановита Оля Коссак. Прекрасна людина, чуйна товаришка, яка для кожного з нас знаходила правильні слова підтримки, чудова дружина, дбайлива мама і бабуся, талановитий викладач. Оля так поспішала жити! Останнє десятиліття її таланти вибухнули – писала запоєм книжки, малювала полотна, ткала. Планувала зайнятися гончарством... Нам буде сумно без Тебе, наша дорога подруго. Світ збідніє без Тебе. Маю від Тебе всі Твої книжки і останню, яку планували презентувати разом. Маю Твої останні виткані подушки, які будуть теплим спомином про Тебе, таку чудову! Спи спокійно в Божих обіймах», – написала Ірина Ключковська.

Доповнимо, що Оля Коссак народилася 23 серпня 1958 року у Львові, в родині вчителів англійської мови. Навчалася у Львівській середній школі №4 з поглибленим вивченням англійської мови.

Потім вступила до Львівського національного університету імені Івана Франка на факультет прикладної математики. Після навчання в університеті працювала в науково-дослідному секторі при кафедрі прикладної математики.

У 1992 році захистила дисертацію на ступінь кандидата фізико-математичних наук. Була доцентом кафедри прикладної математики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Впродовж останніх трьох років співпрацювала з Афінським і Салоніцьким університетами (Греція). Написала філософсько-містичні романи, які, за словами авторки, здатні поліпшити світ.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e