Скасування рейсів  |  06.09.19  |  п'ятниця
 

Французька авіакомпанія Aigle Azur скасувала всі рейси

Друга за величиною авіакомпанія Франції «Aigle Azur» з 7 вересня скасовує всі рейси, через великі фінансові труднощі.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Фінансове становище компанії та пов'язані з цим операційні труднощі не дозволяють нам забезпечити рейси після вечора 6 вересня. Якщо ви плануєте рейс після 6 вересня 2019 року, незалежно від аеропорту вильоту, цей рейс буде скасований. Вам доведеться придбати ще один зворотний квиток», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що компанія минулого року отримала дохід у розмірі 300 млн євро після перевезення близько 1,9 млн пасажирів, але цього було недостатньо для компенсації великих втрат, що минулого місяця змусило авіакомпанію оголосити про плани продати свої португальські маршрути конкуренту «Vueling».

Найбільшим акціонером «Aigle Azur» є китайський конгломерат HNA Group, який є власником Hainan Airlines, із 49% пакетом акцій. Девід Нілман, американський підприємець, серед компаній якого є JetBlue та TAP Air Portugal, володіє 32%, а французький бізнесмен Джерард Хоа – 19%.

З 2 по 12 вересня рейси десяти авіакомпаній з аеропорту «Київ» ім. Ігоря Сікорського обслуговуватимуться у Міжнародному аеропорту «Бориспіль».  

Про це повідомляє ZIK

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах