Все  |  25.05.18  |  п'ятниця
 

Скандальний кінопродюсер Вайнштайн здався поліції

Десятки жінок звинуватили у домаганнях і зґвалтуванні 66-річного продюсера, який заперечував, що діяв без згоди партнерок.

У п'ятницю, 25 травня, голлівудський продюсер Гарві Вайнштайн особисто здався поліції у Нью-Йорку. Це перші обвинувачення, які йому висунули американські прокурори, передає ВВС.

У нью-йоркській поліції не уточнили імена жінок, чиї заяви стали підґрунтям для офіційних звинувачень Вайнштайну.

Десятки жінок раніше звинуватили 66-річного продюсера у домаганнях і зґвалтуванні. Пан Вайнштайн завжди заперечував, що діяв без згоди партнерок.

Хвиля обурення довкола ситуації із Вайнштайном породила рух #MeToo, що був покликаний привернути увагу до повсюдного поширення сексуального насильства і домагань.

Серед тих, хто звинуватив продюсера Гарві Вайнштайна у сексуальних домаганнях - акторки Ґвінет Пелтроу, Лізетт Ентоні, Кейт Бекінсейл, Ешлі Джадд, Ума Турман, Анджеліна Джолі та ін.

Звинувачення у сексуальному насильстві зруйнували кар'єру і шлюб голлівудського продюсера. Вайнштайна звільнили із його власної компанії Weinstein Company, яка пізніше оголосила про банкрутство. Від нього відвернулися провідні фігури світової кіноіндустрії. Американська кіноакадемія, яка, зокрема, займається присудженням "Оскарів", виключила його зі своїх лав.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах