Все  |  05.02.19  |  вівторок
 

Скандал зі Супрун: Порошенко підтримав відсторонену чиновницю

Президент зазначив, що Уляна Супрун є громадянкою України відповідно до його указу.

Глава України Петро Порошенко заявив про свою повну підтримку відстороненій з посади в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун.

Про це він сказав під час виступу на щорічному прийнятті компаній-членів Американської торгівельної палати в Україні, передає "Укрінформ".

"Я хотів висловити свою позицію як Президента стосовно сьогоднішнього судового рішення. Хочу наголосити, що я як Президент коментувати рішення суду за законом не маю права. Хочу наголосити на тому, що пані Супрун має повну підтримку Президента України",

- наголосив Порошенко.

Він додав, що цінує зусилля, докладені, у тому числі й Уляною Супрун, разом з урядом і парламентом задля запровадження медичної реформи.

Крім того, свою підтримку чиновниці висловив Голова ВР Андрій Парубій.

"Супрун стала провайдером цієї фундаментальної реформи. Переконаний, що Супрун має продовжити впровадження медичної реформи, тому я підтримую Супрун. Уляно, ми переможемо!",

- написав він у Facebook.

Спікер парламенту заявив, що Супрун взялася за нелегку роботу, адже стала на шлях боротьби з корупцією у медицині.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на підтримку Супрун розмістив у Facebook пост з хештегом #ПідтримуюСупрун.

"Ми розпочали зміни. Настав час їх захистити, щоб українці отримували якісні медичні послуги!"

- написав він.

З-поміж українських знаменитостей на підтримку Уляни Супрун висловився музикант Святослав Вакарчук. У Twitter він розкритикував рішення суду про відсторонення в.о. міністра охорони здоров’я з посади й назвав його абсурдним.

"Стара політична культура не сприймає людей, які борються за зміни не словами, а справами. Вона їх боїться і намагається виштовхати будь-яким способом, навіть, таким абсурдним, як цей",

- написав артист. 

Нагадаємо, 5 лютого Окружний адмінсуд Києва заборонив Супрун здійснювати повноваження виконуючої обов’язки міністра охорони здоров'я.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах