Все  |  26.10.18  |  п'ятниця
 

Сім'я Тимошенко веде бізнес з РФ у Криму

Стало відомо, що родина кандидата у президенти, нардепа України Юлії Тимошенко, веде активний бізнес, пов'язаний із окупованим Кримом.

Про це повідомляє чеське видання Parlamentni Listy у своїй викривальній статті.

У ній ідеться про те, що чоловік Юлії Тимошенко, Олександр, зайшов на анексований півострів через його бізнес структури, зареєстровані в Чехії. Відомо, що Олександр Тимошенко веде свій бізнес уже понад 10 років, обходячи звітності та сплату податків в Україні.

Видання повідомило, що компанія, пов'язана з Олександром, нещодавно почала співпрацювати з російським держпідприємством «Севтеплоенерго», що знаходиться в окупованому Севастополі й постачає теплову енергію регіону.

Назва компанії, підпорядкованої Тимошенку, має назву "Thermona". Вона виготовляє настінні та підлогового типу котли. На сайті компанії присутня і мапа представництв – її філіали працюють і на території Росії. За анонімними даними, наданими чеським журналістам, "Тhermona" працює ще й у Криму. Анонімність джерело пояснює начебто побоюванням перед переслідуваннями українських спецслужб.

Це все пояснює, чому, подаючи електронну декларацію за минулий рік, Юлія Тимошенко "забула" вказати закордонний бізнес свого чоловіка: в офіційних документах немає жодної згадки про чеську компанію MEDIC TRUST, де Олександр Тимошенко з 2014 року має партнерські зв'язки з власником, гвінейською фірмою. Така ж сама компанія зареєстрована і в Лондоні.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах