Шоу-біз  |  31.07.19  |  середа
 

Знаменита Наомі Кемпбелл заявила, що її не впускали до готелю через колір шкіри

Британською моделлю Наомі Кемпбелл захоплюється весь світ, а зірка щоразу здобуває нові відзнаки у фешн-індустрії. Однак днями вона поділилась неприємними спогадами, як раніше її не хотіли пускати до готелю через колір шкіри.

Як модель зізналась журналістам Paris Match, під час поїздки до Франції вона потрапила до неприємної ситуації. Наомі Кемпбелл запросили на вечірку Каннського фестивалю. Однак потрапити у престижний готель, де відбувався світський захід, їй так і не вдалось.

За словами Наомі Кемпбелл, на вході до закладу охоронці заявили, що всередині вже немає місць. Відтак модель та її подруга не змогли скористатись запрошенням. Однак пізніше Кемпбелл помітила, що її колег без проблем пропускають на вечірку, що й свідчило про дискримінацію.

Така неприємна ситуація вкотре надихнула модель на весь світ говорити про рівність прав людей. Наомі Кемпбелл стала яскравим прикладом того, як всупереч булінгу можна досягнути успіху, а дискримінація не повинна впливати на прагнення людини займатись улюбленою справою.

Я звикла боротися за те, щоб отримувати стільки ж, скільки і мої білі колеги за ту ж саму роботу,

– зазначила Наомі Кемпбелл.

Окрім цього, знаменита модель додала, що навіть зі світовою славою стикається з проявами расизму. Наомі Кембелл навела приклад нещодавньої рекламної кампанії, яку відмовились транслювати в одній з азіатських країн. Про яку саме державу йшла мова, зірка не зізналась, однак запевнила, що буде боротись із такою несправедливістю.

Про це повідомляє 24 канал

 
 

Коментарі (1) перегляди: 374

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах