Шоу-біз  |  13.04.19  |  субота
 

Вийшов перший тізер дев'ятого епізоду "Зоряних війн"

Перші кадри дев’ятого епізоду "Зоряних війн" можна побачити вже зараз. Офіціна прем'єра відбудеться у грудні.

Відео вже є на YouTube. Фінал нової трилогії має назву "Сходження Скайуокера". Попри презентацію в інтернеті, він був представлений на фестивалі Star Wars Celebration 2019.

Режисером та сценаристом сіквелу космічної став американець Джей Джей Абрамс. Особливістю нової роботи є те, що там з’являється генерал Лея Органа-Соло. Цю роль зіграла Керрі Фішер, котра померла в 2016 році.

Без Леї, як підкреслив Абрамс, "гідно завершити сагу про Скайуокера" було б просто неможливо. Тому, маючи дозвіл її доньки Біллі Лурд, Абрамс використивав неопубліковані сцени за участю Керрі Фішер, зняті ще для сьомого епізоду саги, де він також був режисером.

Також вже ведуться розмови щодо продовження саги. Президент Lucasfilm Кетлін Кеннеді, зокрема, вважає, що після 9 епізоду можливе продовження.

"Все буде залежати від успіху фільмів. Якщо вони здадуться глядачам цікавими, то ми й далі будемо працювати в цьому напрямку", - сказав Кетлін Кеннеді.

9 листопада 2017 року Disney і Lucasfilm анонсували випуск четвертої трилогії "Зоряних війн". Сюжет не буде пов’язаний з членами сім’ї Скайуокерів. Це, скоріш за все, будуть нові герої з нового куточка Всесвіту. Ніяких конкретних дат виходу зазначено не було.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах