Шоу-біз  |  20.03.18  |  вівторок
 

Виконавиця пісні "Двічі в одну річку не ввійдеш" чекає дитину

Співачка Юлія Думанська нещодавно стала дружиною відомого львівського бізнесмена Григорія Козловського.

Українська співачка Юлія Думанська, відома своїми хітами "Пробач" і "Двічі в одну річку не ввійдеш", вагітна первістком. В інтерв'ю для програми "Світське життя" артистка розповіла, що чекає на дівчинку.

"Наш тато каже, що він художник і у нього дуже добре виходять дочки, тому чекаємо ще одну дочку",

- зізналася вона.

Чоловік 26-річної Юлії Думанської - знаний львівський підприємець Григорій Козловський. Артистка молодша за нього на 20 років. Пара узаконила стосунки 14 лютого цього року.

Для Юлії ця дитина стане першою. Козловський виховує трьох доньок від попереднього шлюбу.

До слова, Юлія Думанська активно співпрацює з командою українського продюсера Олексія Потапенка, відомого як репер Потап. З огляду на попит на україномовну музику, артистка-львів'янка звернулася до Потапа та Руслана Квінти з проханням написати для неї сучасний хіт українською мовою. Для Потапа це стало несподіваним експериментом - саме він написав текст до нової пісні під назвою "Закохана". Композитор Руслан Квінта є автором музики до цієї пісні.

"Пісня, звичайно ж, про кохання! Я не можу співати про інше, це те, що хвилює мене щодня і щохвилини. Артист завжди повинен співати про те, що близьке саме йому, тоді це матиме успіх у публіки. А також я хочу, щоб в українців було більше і більше хітів саме рідною нам мовою",

- прокоментувала свою нову роботу Юлія Думанська.

 

 
 

Коментарі (3) перегляди: 3301

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах