Шоу-біз  |  10.08.18  |  п'ятниця
 

Вартові Галактики прагнуть повернути режисера

Нещодавно у пресі з'явилися "чутки" стосовно того, що режисер перших двох частин кіносаги "Вартові галактики" Джеймс Ганн не працюватиме над продовженням серії.

Конфлікт виник через розміщення раніше режисером-постановником постів у Twitter, які жевріли нетолерантними жартами стосовно СНІДу та педофілії, що спровокувало конфлікт та незадоволення з боку "босів" Disney.

На захист кінематографіста стали ключові актори "Вартових", серед яких також Дейв Батіста та Кріс Пратт. Наразі, за інформацією видання Deadline, представники Marvel Studios ведуть активні переговори з Disney щодо повернення у режисерське крісло Джеймса. 

Причинами таких активних дій слугує, як небажання студійників відхилятися від запланованого щільного графіку зйомок наступної частини "Вартових Галактики", так і готовий сценарій продовження, від режисера, а також інші контрактні зобов'язання виконавців головних ролей.

Нагадаємо, що попередій фільм серії, "Вартові Галактики. Частина 2" показала переконливі касові збори, зібравши близько мільярда доларів, а також була схвалена кінокритиками та глядачами.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1049

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах