Шоу-біз  |  03.06.21  |  четвер
 

В Україні відбудеться онлайн-фестиваль європейського кіно

З 7 по 13 червня в Україні пройде онлайн-фестиваль європейського кіно “EUFF 2021”.

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики в “Facebook”.

Ініціатором виступає Представництво Європейського Союзу в Україні спільно з європейськими культурними інституціями. Лейтмотив цього року: «Відчуй кіно. Поринь в Європу!». Участь у кінофестивалі безкоштовна, необхідно лише зареєструватися.

Як зазначається, «другий рік поспіль глядачі зможуть відчути себе частиною культури 8 країн Європи і подивитися фільми французькою, німецькою, угорською, румунською, латиською, фінською та навіть рідкісною галісійською мовою з українськими та англійськими субтитрами. І більш того — познайомитися з картинами європейських режисерів, чиї роботи стали учасниками всесвітньо відомих кінофестивалів у Каннах, Торонто, Ґетеборзі, американського фестивалю незалежного кіно Sundance і багатьох інших. Крім основної програми, глядачам буде доступна добірка з восьми короткометражних фільмів про зміну клімату та проблеми навколишнього середовища».

Для участі в онлайн-кінофестивалі “EUFF 2021” необхідно перейти за посиланням eurofest.org.ua та безкоштовно взяти фільми у прокат для перегляду у зручний час. Зареєстрований учасник може подивитися будь-яку кількість фільмів фестивалю. Перегляд фільмів буде доступний з 7 по 13 червня.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах