Шоу-біз  |  07.10.19  |  понеділок
 

В Ірані арештували жінку, яка стала зомбі-версією Анджеліни Джолі

Іранську зірку Instagram, яка стала відомою завдяки публікаціям про зусилля на шляху до схожості з актрисою Анджеліною Джолі, заарештували.

22-річна дівчина, відома як Сахар Табар, привернула увагу світових медіа завдяки своїм фото та відео, у яких вона нагадує зомбі-версію Анджеліни Джолі, повідомляє аналітик BBC на Близькому Сході Себастьян Ашер.

Має запалі щоки, пухлі губи і карикатурно перевернутий ніс, що стало наслідком десяток косметичних операцій. Вона каже, що зробила все це, аби бути схожою на американську зірку.

В дівчини шалено почала зростати аудиторія в Instagram. Згодом вона зізналася, що частково досягла такого результату завдяки макіяжу та цифровому редагуванню – вона фактично перетворила себе на своєрідну художню інсталяцію.

Правоохоронні органи заарештували Табар після того, як представники громадськості подали на неї скарги.

Дівчину звинуватили у блюзнірстві, підбурюванні до насильства, незаконному придбанні майна, образі чинного кодексу країни та заохоченні молоді до вчинення корупції.

Її Instagram вже видалили.

Таким чином вона приєдналася до довгого списку іранських впливових онлайн-блогерів, які порушили закон.

Нагадаємо, у травні повідомлялося, що здоров’я Анджеліни Джолі погіршилося. Актриса все менше з’являється на людях і, ймовірно, пройде курс тривалого лікування в клініці. Річ у тім, що параліч обличчя актриси прогресує. Також посилилася і анорексія, яка частково викликана стресом, частково – терапією.

Про це повідомляє zik.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах