Шоу-біз  |  06.09.19  |  п'ятниця
 

Уїлл Поултер отримав роль в серіалі «Володар кілець»

Популярний британський кіноактор Вілл Поултер отримав роль в серіалі «Володар кілець». Кого саме буде грати актор поки невідомо.

Вілл Поултер отримав популярність завдяки ролі Юстеса Шкоди в фентезі Майкла Ептед «Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі». Після цього актор знявся в таких відомих картинах, як «Той, що біжить в лабіринті. Ліки від смерті», «Новонароджений», «Чорне дзеркало: Брандашмиг»,«Сонцестояння».

Нещодавно стало загальновідомо, що його запросили зніматися в кінопроекті «Володар кілець». Також одну з ролей запропонували зірці серіалів Маркелл Кавена.

Уже відомо, що дії серіалу будуть відбуватися за часів Другої епохи, на 3000 років раніше появи трилогії режисера Пітера Джексона. У той період невідомо звідки з'явилася і зникла імперія Нуменор, йшла війна між ельфською державою і Сауроном, що передувало створенню Кільця Всевладдя.

Планується випуск 5 сезонів загальним бюджетом 1 мільярд доларів. Очікується, що кінозйомки нового серіалу будуть відбуватися в Новій Зеландії. Іспанський режисер Хуан Антоніо Байона ставитиме два перших епізоду. Всі інші подробиці зйомок ретельно приховуються.

Про це повідомляє Newsyou

 
 

Коментарі (0) перегляди: 301

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах