Шоу-біз  |  23.03.21  |  вівторок
 

Український фільм «Я працюю на цвинтарі» покажуть на фестивалі в Італії

Про це пише Нове українське кіно.

Світова прем’єра фільму «Я працюю на цвинтарі» Олексія Тараненка відбудеться цієї весни на Ferrara Film Festival в Італії.

Зазначається, що в Україні прем’єру заплановано на 2021.

Стрічка «Я працюю на цвинтарі» — українсько-польська копродукція, драматичний фільм з елементами чорного гумору режисера Олексія Тараненка, яку створено за мотивами однойменної книги українського письменника, блогера Павла «Паштета» Белянського.

Сюжет стрічки
Фільм розповідає історію чоловіка Олександра (актор Віталій Салій), який втік від життя і знайшов тиху роботу на цвинтарі, де має свою контору з виготовлення пам’ятників.

Він сподівається, що там його мало хто турбуватиме. Але щодня до нього приходять непрості клієнти і, так чи інакше, цвинтар проникає у життя головного героя. В круговерті з різних людських доль, смішного та сумного, герой починає змінюватися.

Актори
Ролі в фільмі, в якому головну пісню створила Марина Круть з гурту Krutь, зіграли: Віталій Салій, Вікторія Городецькая, Анна Іванова, Віктор Жданов, Андрій Ісаєнко, Максим Донець, Римма Зюбіна, Ксенія Жданова, Олена Хохлаткіна, Олексій Тритенко, Ігор Цішкевич.

У 2019 році проєкт «Я працюю на цвинтарі» виграв грант Українського Культурного Фонду на виробництво фільму. Загальний бюджет склав 21,4 млн грн, з яких УКФ оплатив 70% – майже 15 млн грн. Фонд також підтримав у 2018 році препродакшен фільму сумою у 495 тис грн на розробку сценарію, препродакшн та створення тізеру.

Презентація фільму відбулася у межах Чотирнадцятого пітчингу кінопроектів Держкіно у напрямі «Ігрові повнометражні фільми спільного виробництва (мажоритарна копродукція). У Держкіно творці стрічки просили 1,8 млн грн як на культурно значущий проект, однак фільм не пройшов конкурс.

Нагадаємо, фільм «Присмерк» режисера «Атлантиди» Валентина Васяновича виклали онлайн.

Як ми повідомляли раніше, у широкий прокат виходить український історичний екшн «Антон і червона химера».

Про це повідомляє shotam

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах