Шоу-біз  |  21.12.21  |  вівторок
 

Український фільм "Чому я живий" отримав нагороду на кінофестивалі в Індії

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Одеської кіностудії.

Фільм Одеської кіностудії "Чому я живий" режисера Віллена Новака отримав нагороду в номінації "Найкращий художній фільм" міжнародного кінофестивалю CULT VALLEY GLOBAL CINEFEST.

Про що фільм "Чому я живий"

В сюжеті фільму – довоєнне життя в українському місті Маріуполь на березі Азовського моря. 17-річні Фрося і Льончик перебувають у вирі першого пристрасного кохання і мріють одружитися. Але Фрося – українка, а Льончик – єврей. Батькові дівчини дуже важко поступитися своїми переконаннями та пустити в сім'ю іновірця.

Картину знято за оповіданням письменника та драматурга Євгена Митька "Тепер я турок, не козак...". Твір є автобіографічним – Митько народився в Маріуполі у 30-ті роки та пройшов окупацію. Наприкінці 90-х він написав сценарій фільму та висловив бажання, щоб режисером картини виступив тільки Віллен Новак. Серед популярних стрічок, які зняв Новак, – "Вторгнення", "Дві версії одного зіткнення", "Гу-га", "Принцеса на бобах" та інші. Сценарій чекав на екранізацію понад 20 років. В український прокат фільм вийшов 4 листопада 2021 року.

CULT VALLEY GLOBAL CINEFEST – це конкурс фільмів, музики та сценаріїв, який щомісяця проходить в місті Колката в Індії.

Що відомо
Фільм "Чому я живий" здобув перемогу у конкурсах Future of film awards та Europe film festival.

Про це повідомляє suspilne

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e