Шоу-біз  |  06.09.19  |  п'ятниця
 

У столиці розпочинається Джаз Коктебель: що послухати на фестивалі

На три дні - з 6 по 8 серня - Труханів острів прийматиме атмосферний фестиваль Джаз Коктебель, який вперше за свою 17-річну історію пройде в Києві.

На трьох окремих арт резиденціях виступить близько 70 різноманітних гуртів та музикантів. Серед гостей фестивалю – "Кукли Клауса", "Роялькіт", Goncharova Project, Grozovska Band, Usein Bekirov Quartet та інші.

Крім того в програмі -  прем'єра мюзіклу, кінопокази, лекції, зустрічі з цікавими людьми, ретроспективи, поезія, інсталяції, активні ігри та багато іншого.

На фестивалі заплановані чотири резиденції: "Острів Крим", Koktebel beach Club, Koktebel Jazz і дитяча резиденція "Jazz Kids". Кожна з резиденцій транслює дуже важливу для Джаз Коктебель тему, всі чотири з яких переплетуться і зіллються в загальний характер і атмосферу.

"Острів Крим"

Резиденція, партнером якої став "Кримський дім". Відкриття відбудеться за участю діячів культури, керівників "Кримського дому", представників громадських та правозахисних організацій та ЗМІ.

У п'ятницю 6 вересня тут відбудеться ретроспектива легендарного кримського року і не менш культового кримського рок-клубу "2 капітани". Виступлять Lithium, Куклы Клауса, а також гості Острови - група AVA. Виступ гурту "Шатур-Гудур" порадує поціновувачів цього жанру.

В суботу 7 вересня наші слухачі зможуть насолодитися музикою Dreamdrift, Usein Bekirov Quartet, Atomic Simao та ін.

У неділю 8 вересня виступлять Blake Moloka, DAAMAGE, "Роялькіт". Тут же пройдуть кінопокази, буде працювати традиційна Open Stage, де зможе заявити про себе нова українська музика, спектаклі від PostPlay театру, і багато іншого.

Для тих, хто сумує за кримською кухнею готують особливий сюрприз.

Тут буде спокійно, безтурботно і дуже по-коктебельському. Тут буде проходити "Lounge Йога" - відкриті уроки йоги від майстрів під спеціальний музичний супровід, ді-джей сети від резидентів фестивалю, прозвучить незвичайний проект "Sunset Jazz +" - колаборації провідних українських діджеїв з джазовими музикантами, творчі зустрічі та діалоги з художниками, письменниками та арт-критиками і багато іншого.

Джазова резиденція Koktebel Jazz розміститься на території партнера резиденції - клубу "Южный Берег Киева". Відкриє резиденцію виступ джаз-бенду з міста Бахмут Донецької області. Тут представлять свої нові проекти такі друзі і резиденти фестивалю як Роман Коляда і Павло Ігнатьєв, квартети Родіона Іванова і Михайла Менделеенко, порадують етно-джазом Тетяна Гончарова і Envoys Group Quintet. Якщо ви відвідаєте джазову резиденцію Джаз Коктебель 7 і 8 вересня, то нарешті зможете відповісти на вічне питання: "Де джаз на Джаз Коктебель?"

Ведучим концерту стане Олексій Коган. Він же спеціально проведе улюблену багатьма програму "Слухаємо джаз разом". Для цінителів і просто людей зацікавлених ми підготували спеціальну програму Vintage Jazz і арт-куратор цієї програми Майк Кауфман-Портніков порадує всіх розповідями про історію джазу, а також своїм спеціальним проектом "Німа фільму з тапером", присвяченого темі "Кіно і Джаз".

Дитяча Резиденція "Jazz Kids"

Малюків чекають корисні і цікаві майстер-класи, уроки ленд-арту та малювання. Кращі дитячі джазові колективи Києва покажуть своє бачення джазових творів, а 8 вересня відбудеться прем'єра театрально-музичної фантазії: THE MUSICIANS OF BREMEN.

Про це повідомляє Вечірній Київ

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах