Шоу-біз  |  05.01.19  |  субота
 

У січні відбудеться прем'єра мюзикла про Мері Поппінс

Мюзикл Роба Маршалла "Мері Поппінс повертається" є не просто новою екранізацією популярних історій про няню з чарівними здібностями, а й продовженням стрічки 1964 року.

В оригіналі роль Мері Поппінс виконала Джулі Ендрюс, для якої вона стала
дебютом у повнометражному кіно, а також принесла "Оскар". Тому студія з особливою ретельністю підійшла до вибору актриси на головну роль. Її зіграла Емілі Блант, майстерно втілившись у знаменитий образ, в якому присутні строгість і ніжність, педагогічний прагматизм і дитячі чари.

Дія мюзикла відбувається під час економічної депресії 1933 року в Лондоні. Будинок вдівця Бенкса і його трьох малих дітей банк збирається забрати за борги. Поки герой безпорадно борсається в пошуках порятунку, його дітей, котрі зі свого боку теж намагаються виправити ситуацію, супроводжує Мері Поппінс. Цього разу вона спустилася з небес на повітряному змії.

130-хвилинний мюзикл насичений видовищністю музичних номерів. Вони не завжди пов'язані з головним сюжетом, але у них фантастично пісні і танці поєднуються з анімацією чарівних сцен під водою і всередині порцелянової чаші та колективних польотах на повітряних кулях, а також у них задіяні такі зірки, як Меріл Стріп, Дік ван Дайк, Анджела Ленсберрі.

Важливу роль в більшості цих сцен відведено Ліну-Мануелю Міранді, котрий є автором успішних бродвейських мюзиклів.

Перегляд цієї світлої сімейної стрічки дає головний практичний урок. Він зовсім не пов'язаний з чарами, а говорить про те, щоб "завжди надійно зберігати оригінали документів, особливо фінансових". 

https://www.youtube.com/watch?v=MDaY5FGjQpg 

 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 696

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах