Шоу-біз  |  21.11.17  |  вівторок
 

У Шанхаї відбулося грандіозне шоу "Victoria's Secret-2017"

Подіум, на який вийшли моделі, виявився найбільшим за всю 22-річну історію показів відомого світового бренду.

У показі брали участь 55 моделей, серед яких були й китайські дівчата-"ангели" Лю Вень, Мін Сі, Суї Хе, Сяо-Вень Дзю.

Родзинкою шоу став вихід одного з "ангелів" "Victoria's Secret" в Fantasy Bra - бюстгальтері вартістю близько 2 млн доларів.

Цьогорічний показ нижньої білизни "Victoria's Secret" в Шанхаї вразив глядачів своїми новинками та моделями, які їх представили. Однак при цьому не обійшлося без неприємностей: китайська модель Мін Сі наступила на своє вбрання і впала просто посеред подіуму. Зрештою вона піднялася на ноги і з посмішкою на обличчі продовжила дефіле. Інші моделі, що були поруч, підтримали її оплесками.

Зазначимо, що цей показ став останнім для Алессандри Амбросіо, оскільки легендарна модель припиняє свою співпрацю з брендом.

Модель Кендіс Свейнпол вчора вперше з'явилася на подіумі після народження дитини у жовтні минулого року.

А ось українському "ангелові" "Victoria's Secret" Дарині Хлистун, а також трьом російським моделям, відмовили у візі до Китаю. Це пов'язують з недавньою смертю в Шанхаї 14-річної російської моделі Влади Дзюби.

Джіджі Хадід, яка стала "жінкою року", також не потрапила на подіум грандіозного шоу. Причиною цього став образливий для буддистів відеоролик, який супермодель опублікувала у соцмережах дев'ять місяців тому.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах