Шоу-біз  |  25.09.18  |  вівторок
 

У новому альбомі Rammstein буде грати білоруський оркестр

Це буде сьомий зі студійних альбомів. Ідея залучити для запису музикантів Білорусії була висловлена саме німецькими рокерами.

Rammstein зараз записує в Мінську альбом з білоруським оркестром. Окремий матеріал і аранжування складаються прямо в студії. Спільна робота наближається до кінця. 

Музиканти Rammstein спеціально зробили велику перерву в гастролях, щоб повністю віддатись цій студійній сесії.

Попередній концерт в світовому турне групи відбувся у липні 2017 року. Черговий очікується не раніше грудня цього року.

Як справжні німці, музиканти Rammstein підійшли до створення майбутнього альбому дуже грунтовно. Тим більше, вони звикли працювати з важким роком та індастріал. А ось з хорами і симфонічними оркестрами німецькі музиканти ще не стикалися. Тому вирішили нікуди не поспішати. Головне, щоб результат виявився якісним.  

Наразі нічого не відомо про зміст трек-листа. Ні одна рекорд-компанія не почала  рекламу альбому, що готується до виходу. Це ще більше підсилює інтригу його майбутнього релізу. Німецький імпресаріо Вільгельм Кайтель звів групу, на її прохання, з оркестром і хором Белтелерадіокомпанії, з якими він вже неодноразово працював. 
 
У всіх колективів багато спільного. Головне - це блиск в очах і тріпотливе ставлення до проекту. Німецькі музиканти дуже задоволені роботою з білорусами і кажуть, що ті великі професіонали. 
 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах