Шоу-біз  |  28.10.19  |  понеділок
 

У мережі з’явився перший тизер "Дракули" від Netflix і BBC

Попередньо серіал "Дракула" вийде на BBC і Netflix до кінця 2019 року. Формат – три епізоди по півтори години.

Британський телеканал BBC спільно з міжнародним стрімінговим сервісом Netflix випустили перший тизер мінісеріалу за романом Брема Стокера «Дракула». Відео одночасно з’явилося на офіційних каналах BBC і Netflix у Youtube.

У ході сюжету сценаристи розкриють походження знаменитого графа Влада Дракули й розкажуть, зокрема, про його битву з потомком Ван Хельсінга. До слова, з новою кіноадаптацією роману працюватимуть Стівен Моффат і Марк Геттіс, відомі за серіалом «Шерлок» із Камбербетчем. Мінісеріал наповнений моторошними кадрами з надмірною кількістю мертвих, крові та реалістичними сценами усередині замку графа й знаменитим епізодом на морі. Головну роль у «Дракулі» виконає данський актор Клас Банг – знаменитий за роллю Крістіана у стрічці «Квадрат», яка у 2017 році здобула золоту пальмову гілку Каннського фестивалю.

Серіал вийде на BBC і Netflix до кінця 2019 року. Формат – три епізоди по півтори години. Попередня спроба адаптувати історію про вампіра у серіал у 2014 році в США була провальною.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах