Шоу-біз  |  18.06.19  |  вівторок
 

у Львові знімають кримінальну комедію "Wunderkind"

В епізодах можна буде побачити актора, соліста «Пікардійської Терції» Славка Нудика та співачку, переможницю «Голосу країни» Оксану Муху.

У Львові стартували зйомки короткометражного фільму Wunderkind. Перші сцени фільму відзняли на вулиці Зарицьких. Про це під час пресконференції розповів сценарист фільму Андрій Сніцарчук.

"Підґрунтям для створення стрічки стала проблема недооцінення молодих людей. Часто їх не помічають, а їхні ініціативи мало фінансують. Так трапилося і з нашим головним героєм",

– каже він.

Бюджет фільму, за попередніми розрахунками, становить 138 тис. грн. Автори стрічки шукали спонсорів і запустили проєкт* на сайті Спільнокошт. Наразі на їхню пропозицію вже відгукнулося вісім спонсорів.

"Витрат є дуже багато: оренда камери, світло, локації, транспортні витрати тощо. У нас ніхто з акторів не заробляє на зйомках. Але, упевнений, вони візьмуть від цього набагато більше, аніж гонорари",

– розповідає звукорежисер Тарас Терлецький.

Зйомки виконує Intercolor Ukraine та XV Studio Production. Для реалізації стрічки передбачено 8 знімальних днів і 27 локацій. Акторський штат налічує майже 50 людей, серед яких Ярослав Дерпак, Орест Огородник, Олекса Кравчук та інші. В епізодах можна буде побачити актора, соліста «Пікардійської Терції» Славка Нудика та співачку, переможницю «Голосу країни» Оксану Муху.

Нагадаємо, у 2018 році творча група реалізувала проєкт своєї першої короткометражки "Гамбіт". Прем’єра відбулася у львівському Кінопалаці і вже доступна на Youtube-каналі XV Studio Production. Натомість прем'єру нової стрічки запланували на листопад 2019 року.

Про це повідомляє Твоє Місто

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах