Шоу-біз  |  02.09.19  |  понеділок
 

У Львові виступив “Океан Ельзи”, - фоторепортаж про те, як це було

Як повідомляє кореспондент 032.ua, масштабний концерт “ОЕ” відбувався на стадіоні "Арена Львів" і тривав впродовж кількох годин.

Попри те, що гурт за це літо двічі виступав безкоштовно у Львові, на концерт прийшли тисячі львів'ян. Зокрема, на заході було чимало молоді, адже з нагоди святкування 1 вересня — Дня Знань, студенти мали змогу отримати знижку на квитки у розмірі 50%. Також знижки були і для учасників бойових дій.

Під час концерту, у перерві між піснями, Святослав Вакарчук часто жартував. Згадав, що вони дуже багато разів виступали у Львові, розповідав веселі історії та час від часу — про те, що він пішов у політику.

За словами Вакарчука, українці часто впадають у крайнощі.

“Ми спочатку вважаємо, що все так погано, що нічого не зміниться та опускаємо руки, а потім в один момент вважаємо, що все так добре, що можна нічого не робити. Я от нам бажаю вийти з цих та інших крайнощів та зрозуміти, що все насправді не так погано і не все так чудово, а все так, як ми захочемо і зробимо. Все залежить тільки від нас. Якщо ми візьмемо нашу долю в наші руки та не дамо нікому звісити на нас ноги і командувати нами зверху; якщо ми не будемо опускати руки в найтяжчий момент і не будемо забувати про те, що в найлегший момент, коли здається, що все добре, насправді хтось може цим скористатися, а будемо чесно робити свою справу, допомагати один одному, то й справді все буде добре”,

- сказав Вакарчук.

Під час концерту, гурт виконав низку своїх нових пісень та хітів, і навіть двічі виходив на біс.

Зокрема, виходячи на біс вдруге, Вакарчук запросив на сцену солістку групи “Treep Hard”, з якою він напередодні познайомився на площі Ринок.

“Коли я був на площі Ринок, там було дуже багато вуличних музикантів, які співали різні пісні. Там зібралось багато людей, я постояв, послухав. Одна музична група мене помітила і запросила поспівати разом. Я кажу: якщо ви мене запросили, то і я вас запрошу. Це музична солідарність. Я у них виступив, вони в мене,”

- сказав Вакарчук, після чого разом із солісткою групи Ланою, виконав пісню “Обійми”.

Саме цю пісню, а також ще пісню Скрябіна та Ірини Білик “Мовчати”, Вакарчук виконав на площі Ринок, виступаючи з вуличними музикантами.

Відео виступу опубліковане на сторінці групи “Океан Ельзи” в Instagram:

Завершився концерт о пів на дванадцяту ночі культовою піснею “Все буде добре”, яку гурт випустив ще у 2007 році.

Нагадаємо, що гурт “Океан Ельзи” був створений у 1994 році та цьогоріч “Океанам” 25 років. Нещодавно наш сайт публікував ексклюзивні фото львівського гурту. Переглянути архівні світлини "Океан Ельзи", які були зроблені ще у 1996-му році, можна ТУТ.

Додамо, що 16 липня лідер гурту “ОЕ” Святослав Вакарчук виступив у Львові з акустичним концертом на площі перед університетом ім. Івана Франка.

Також масштабний і безкоштовний концерт “Океанів” відбувся у Львові у червні. Тоді на нього прийшло близько 10 тис глядачів.

Як раніше писав 032.ua, у травні лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив, що йде в парламент, і створив партію "Голос", обласним координатором, якої на Львівщині, став Роман Лозинський.

Про це повідомляє www.032.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах