Шоу-біз  |  07.04.21  |  середа
 

У Львові театрали пропонують назвати одну з вулиць на честь Богдана Ступки

Про це розповіли у театрі, передає Тvoemisto.tv

Колектив Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької у Львові звернувся до Львівської міської ради із проханням підтримати їхню ініціативу та назвати одну із вулиць Львова на честь Богдана Ступки. 

Відповідного листа колектив театру підготував та подав на розгляд до Львівської міськради. Як варіант, колектив пропонує переназвати вулицю Технічну у Львові, що у центрі міста.

«Богдан Ступка – один із найвидатніших акторів нашого часу, зіграв безліч незабутніх ролей у театрі та кіно, своєю творчістю доносив українську культуру до всіх куточків світу. Цьогоріч відомому актору виповнилося б 80 років і у такий спосіб хочемо вшанувати пам’ять Богдана Ступки»,

– зазначили у театрі.

Довідково. Богдан Ступка – український актор театру і кіно, лауреат Шевченківської премії, Герой України (2011). За своє життя зіграв понад 100 ролей у кіно.

Початок творчої діяльності Богдан Ступка був тісно пов’язаний саме зі Львовом. Тут він закінчив акторську студію при Львівському академічному драматичному театрі імені Марії Заньковецької, де і пропрацював понад 17 років.

У 2012 році Богдан Ступка помер після тривалої хвороби на 71 році життя.

 

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах