Шоу-біз  |  14.08.18  |  вівторок
 

У Львові стартували зйомки комедії "Порядна львівська пані"

Зйомки короткометражної ігрової стрічки "Порядна львівська пані" за мотивами однойменної книги української письменниці Люби Клименко розпочались днями у Львові.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив продюсер фільму Юрій Мінзянов. 

За сюжетом, сучасна інтелігентна жінка Пенелопа живе у Львові й працює в архіві. Життя Пенелопи складається за звичною схемою "родина – робота". Все порядно, культурно, чемно і нестерпно нудно. Але одного дня все змінюється.  До архіву приїжджає у відрядження молодий доктор наук Дмитро Остромирський. Зустріч героїв призводить до шалених пристрастей і божевільних вчинків.

Режисерка фільму – Наталя Пасеницька. Авторка сценарію – Марина Меднікова.

Виробництвом стрічки займається компанія "Крісті Фільм". Продюсер Юрій Мінзянов розповів, що зйомки повністю пройдуть у Львові, заплановано 13 робочих змін. Головні ролі у стрічці виконають актори Анастасія Карпенко та Володимир Губанов.

Жанр фільму - трагікомедія з елементами еротики. 

Кінопроект "Порядна львівська пані" став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав повну (100%) фінансову підтримку, що складає 995 тис. грн. Це перший проект компанії "Крісті Фільм", створений спільно з Держкіно. 

 
 

Коментарі (1) перегляди: 1079

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах