Шоу-біз  |  14.09.17  |  четвер
 

У Леді Гаги - рідкісна хвороба

Відома американська співачка в Мережі зізналася, що все життя страждає на хронічну фіброміалгію.

Про це зірка епатажу розповіла на сторінці у Twitter.

Леді Гага ще в 2013 році говорила, що живе з хронічним болем, але лише зараз розкрила причини цього болю, пепедає ВВС.

Співачка також повідомила, що у своєму останньому документальному фільмі "Гага: п'ять футів і два дюйми", який показують на Торонтському кінофестивалі (Канада), вона розповідає про своє захворювання і боротьбу з ним.

"Я вражена хвилею співчуття і розповідями про те, як люди живуть з хронічним болем, надісланими у відповідь на моє повідомлення. Можливо, мені варто поділитися, до яких методів я вдаюся останні п'ять років? Мені дуже допомагає ультрафіолетова сауна... Я при цьому закутуюсь у рятувальну ковдру... Щоб це тепло не викликало подразнень, опісля я лягаю в дуже холодну ванну",

написала знаменитість в Instagram, отримавши безліч відгуків та співчуття від шанувальників.

До слова, фіброміалгія - хвороба рідкісна (4% населення планети) та мало вивчена. Такі хворі зазвичай страждають від хронічного, як правило, симетричного болю в усьому тілі, а також від поганого сну, синдрому підвищеної втоми, втрати пам'яті та концентрації уваги.

Лікарі не знають ні, як саме її лікувати, ні звідки вона береться. Припускають, що в багатьох випадках фіброміалгія з'являється після фізичного або емоційного стресу.

Нагадаємо, нещодавно Леді Гага повідомила, що на певний час йде зі сцени, щоб відпочити.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1349

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...