Шоу-біз  |  20.11.18  |  вівторок
 

У Києві стартує фестиваль "Нове британське кіно"

18-ий фестиваль "Нове британське кіно" пройде з 22 по 28 листопада. Організаторами фестивалю виступають Британська Рада в Україні та кінодистриб’ютор "Артхаус Трафік".

У програмі фестивалю будуть представлені фільми, нагороджені Венеційським кінофестивалем, фаворити британських премій та фестивальні хіти. Відбудеться кінофестиваль у культурному центрі "Кінотеатр "Київ". 

У цьому році фестиваль "Нове британське кіно" розрахований також на людей з порушенням зору або слуху. Для людей з порушенням зору буде використаний тифлопереклад, що становить собою додаткову аудіодоріжку в навушниках, яка пояснює, що відбувається у сценах фільму. Ті, у кого порушений слух зможуть скористатись спеціальним субтитруванням у вигляді текстової доріжки, що супроводжує фільм написами у нижній частині екрану. Для ціих категорій глядачів будуть демонструватись психологічний трилер "Звір" та збірка найкращих короткометражних стрічок за версією BAFTA.

Відкриє фестиваль історична трагікомедія Йоргоса Лантімоса "Фаворитка". Режисер, зокрема, є автором "Лобстера" і "Вбивства священного оленя".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах