Шоу-біз  |  12.01.18  |  п'ятниця
 

Тома Хенкса назвали кращим актором всіх часів

Голосування, в якому взяли участь більше мільйона чоловік, було проведено на порталі Ranker.

За результатами голосування, Хенкс отримав більше 22 тисяч голосів і посів перше місце в рейтингу. На другому місці - американська актриса Бетт Девіс. Замикає трійку лідерів Марлон Брандо.

Також в десятку найвидатніших акторів в історії кінематографа увійшли Роберт де Ніро, Джеймс Стюарт, Джек Ніколсон, Кетерін Хепберн, Морган Фрімен, Ентоні Хопкінс і Дастін Хоффман.

Нагадаємо, що раніше Forbes назвав найуспішніших акторів 2017 року. При складанні рейтингу авторитетне видання підраховувало прибуток, що отримали фільми в прокаті, з цими акторами в головних ролях.

Як повідомлялося, стали відомі названі найуспішніші і найпровальніші фільми року. При складанні рейтингу враховувався прибуток, що принесли фільми 2017 року під час прокату та їхній бюджет. Про це повідомляє американський журнал Variety. У перелік картин, які показали найкращі фінансові результати, потрапили "Чудо-жінка" (821 млн доларів в прокаті при бюджеті в 120 млн доларів), "Ульотні дівчата" (138 млн прокат - 19 млн бюджет), "Чудо" (155 млн прокат - 20 млн бюджет).

 
 

Коментарі (1) перегляди: 1413

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...