Шоу-біз  |  09.11.18  |  п'ятниця
 

ТМНК випустили в світ їх нове містичне творіння - кліп "Янголи"

8 листопада культова українська група ТМНК презентувала новий інді-трек "Янголи", який викликав неабиякий захват у авдиторії гурту.

Відео з’явилося на сторінці ТМНК в YouTube.

Незабаром український бенд представить свій новий міні-альбом. До цієї події ТМНК представила запаморочливий відеокліп до нового синглу "Янголи".

Історія цього містичного кліпу бере початок у інді-фешн фільмі відомої талановитої дизайнерки, режисерки, українки Ольги Навроцької "Inseparable" (у перекладі – "Нерозлучні"). Влітку 2018 року фільм справив абсолютний фурор на La Jolla International Fashion Film Festival, який відбувся в Каліфорнії.

Усі костюми і образи створили Ольга Навроцька та її команда. Частина нарядів була взята із колекції українського бренда NAVRO.

"Ми робили маски на 3D-принтері, а гілочки для головного убору збирали у дворі нашого шоурума. У нас був справжній творчий процес. А в ньому завжди є трохи від містики", 

- коментує створення образів для кліпу дизайнерка.

Відео отримало приголомшливий успіх серед фанатів гурту: у коментарях до ролика безперервно йдуть схвальні вигуки.

"Мурашки по шкірі",

"Вітаємо з чудовою роботою!»,

" Танки!.. Фоззі НЕ вістачає",

"Шикарна робота, качає",

"Магічно!"

- коментують відеокліп "Янголи" шанувальники ТМНК.

Головною символічною ланкою сюжету стала сова - птах, значення якого у багатьох культурах трактують по-різному. Також у відеоролику з’являються й інші міфічні персонажі, такі як янгол і демон. До того ж, в образі Фагота є три смужки Шиви на лобі, а це символізує те, що він оповідач з іншого світу. З його появою кліп знайшов інший обсяг і нові фарби, а образ сови завершив картину особливим містицизмом та таємничістю.

"У цьому їх сила! Сови - зовсім не ті, ким здаються нам",

- зазначає Фагот.

Режисер стверджує, що історія, яку він висвітлив у кліпі – це розповідь про внутрішню боротьбу та прийняття темної сторони життя.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах