Шоу-біз  |  10.12.17  |  неділя
 

Тіна Кароль і Макс Барських стали кращими співаками України

Вчора, 9 грудня, в київському Палаці спорту відбулася церемонія нагородження "M1 Music Awards 2017".

Серед номінантів визначили переможців у категоріях: Співак року, Співачка року, Дует року, Кліп року і Прорив року. 

У списку номінантів були: Тіна Кароль, "The Hardkiss", Макс Барських, "Время и Стекло", Оля Полякова, MONATIK, Michelle Andrade, "Mozgi", DZIDZIO, Оля Цибульська, Наталка Карпа, Злата Огневич, ALEKSEEV, Alyosha, "ВВ", Олександр Пономарьов, Поліграф Шарикоff , Наталя Могилевська.

Переможцями в номінації "За внесок у розвиток національної індустрії" в цьому році став дует Потап і Настя Каменських.

У номінації Золотий Грамофон (спільно з "Русское Радио Україна") перемогла Оля Полякова з кліпом "Номер один", обійшовши кліпи Олега Винника "Ніно" і Наталю Могилевську "Я завелася".

У номінації "Червона Рута" (спільно з "Русское Радио Україна") були представлені такі виконавці, як Наталка Карпа "Плюс один"; Alyosha "Калина"; Злата Огневич "Танцювати".

Переможцем стала співачка Alyosha з роботою "Калина".

У номінації "Прорив року" перемогла співачка - Тayanna. Разом з нею за перемогу боролися група Бамбінтон і співачки Michelle Andradе.

У номінації "Хіт року" (спільно з "Хіт Fm") були представлені такі виконавці, як Наталя Могилевська з композицією "Я завелася", співак Макс Барських "Тумани", група врямя и Стекло "На стилі". Переможцем став Макс Барських зі своїм хітом "Тумани".

У номінації "Співак року" брав участь співак Олег Винник, Макс Барських та MONATIK. Перемогу в цій номінації виборів - Макс Барських.

У номінації "Проект року" були представлені такі музичні поєднання, як Michelle Andrade feat. Mozgi - "Amor", DZIDZIO feat Оля Цибульська "Чекаю.Цьом" і Агон feat MORPHOM "Провокуй".

Перемогу здобув група Mozgi з Michelle Andrade з піснею "Amor".

У номінації "Кліп року" були представлені відеороботи Тіни Кароль "Перечекати", Время и Стекло "Back2Leto", Олі Полякової "Номер один". Кращим кліпом визнаний кліп "Перечекати" Тіни Кароль.

У номінації "Співачка року" взяли участь такі співачки, як Оля Полякова, Тіна Кароль і Злата Огневич. Перемогу здобула - Тіна Кароль.

У номінації "Альтернатива року" змагалися три групи: The Hardkiss, ГРИБИ і VIU VIU. Перемогла група The Hardkiss.

У номінації "Dance Parade" (спільно з "Kiss Fm") переміг співак Monatik з хітом Vitamin D. Він обійшов таких виконавців, як The Hardkiss - Журавлі (RMX) і Alyosha "Калина".

У номінації "Група року" змагалися група Время и Стекло, ТВК і Mozgi. Перемогу здобула група "Время и Стекло".

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...