Шоу-біз  |  08.04.22  |  п'ятниця
 

Святослав Вакарчук заспівав пісню "Човен" на площі Чернігова

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, який зараз відвідує звільнені Збройними силами України міста, приїхав до Чернігова.

Там Вакарчук побував на стадіоні імені Юрія Гагаріна, який був зруйнований прямим попаданням бомби на початку березня – і заспівав на Красній площі пісню "Човен".

Навпроти сцени, де співав Вакарчук знаходиться напівзруйнований кінотеатр, що є пам'яткою архітектури та однією з небагатьох будівель 30-х років. Місто загалом отримало значні пошкодження через ракетні та мінометні обстріли російськими військами.

"Їх цікавить не перемога над українською армією, їх цікавить повне знищення всього, що є в Україні. Вони просто не сприймають того, що ми вільна, незалежна нація, і хочуть покарати нас за те, що в нас багато свободи",

– сказав співак перед жителями міста.

Також співак показав, як нині виглядає стадіон імені Гагаріна, на якому раніше тренувався футбольний клуб Десна.

"Зараз я перебуваю на стадіоні міста Чернігова. Вам не примарилось і не здалось. Це стадіон міста Чернігів, а точніше те, що від нього залишилось після попадання авіаційної бомби прямо сюди. Я стою в центрі вирви цієї бомби. А ось стадіон. Точніше те, що від нього залишилось.

А тепер у мене питання. Яку стратегічну цінність мав цей стадіон? Ніякої. Російські орки просто знищують все українське. Тому що вони не сприймають українського. Але ми не дамо здійснитись їхнім планам. Все відбудуємо. Ми переможемо. І все буде добре", 

— сказав Святослав Вакарчук.

Про це повідомляє suspilne

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e