Шоу-біз  |  24.05.18  |  четвер
 

Співачка Лобода народила в США другу доньку

35-річна виконавиця не розкриває імені батька дитини, хоча ходять чутки, що це фронтмен культового гурту Rammstein - Тілль Ліндеманн.

Повідомляється, що пологи відбулися в Лос-Анжелесі в одній з кращих клінік - Cedars Sinai, де народжували багато знаменитостей, зокрема Мадонна і Кім Кардашян.

Пологи пройшли без ускладнень. Новонароджена має вагу 3 кг і зріст 48 см.

Раніше ми повідомляли про те, що Світлана Лобода переїхала до Сполучених Штатів, щоб народити тут свою другу дитину. Уже восени цього року співачка планує повернутися до запису нових пісень і відеокліпів. А наприкінці жовтня вона запланувала концерт у Москві.

Лобода вже має дочку від хореографа Андрія Царя. Дівчинку звати Євангелина. Їй зараз сім років. Відносини Царя і Лободи перервалися ще в 2014 році.

Також відзначимо, що новонароджена тепер автоматично отримає американське громадянство. Це пов'язано з особливостями законодавства США, про що ми раніше писали.

Як повідомлялося, недавно в Сполучених Штатах народжувала дружина міністра інфраструктури України Володимира Омеляна. Це вже друга його дитина, яка народилася на території США. Сам міністр виправдовувався тим, що його дружина нібито обидва рази народила в США випадково.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах