Шоу-біз  |  13.05.18  |  неділя
 

Скільки балів і від яких країн отримав Melovin на Євробаченні

Український співак посів підсумкове 17-е місце, отримавши низькі оцінки від журі і високі від глядачів

Про це повідомляє офіційний сайт конкурсу Eurovisionworld.

Загалом Melovin набрав 130 балів: 11 від професійного журі та 119 від телеглядачів.

Відзначимо, що тільки представники суддів двох країн оцінили виступ молодого українського "вампіра". 6 балів дав Азербайджан і 5 балів - Молдова. Тобто, після голосування журі Melovin розташувався на самому останньому, 26-му місці.

Однак любов глядачів суттєво змінила ситуацію. Melovin отримав по 12 балів від шанувальників в Білорусі, Польщі та Чехії, 10 балів від Молдови, по 8 балів від Росії, Грузії, Азербайджану та Італії, 7 балів від Ізраїлю і Чорногорії, 5 балів від Сан-Марино, по 4 бали від Вірменії , Македонії, Португалії та Франції, 3 від Австрії, 2 від Кіпру, і 1 від Болгарії.

Разом - 119 балів від телеглядачів.

Також відзначимо, що відео фінального виступу нашого співака на офіційному сайті в YouTube по переглядам посідає 4-у позицію. Випереджають його лише представники Ізраїлю, Кіпру та Іспанії. Це ще одне свідчення популярності Melovin  серед глядачів.

Нагадаємо, що згідно із голосуванням журі та глядачів, представниця Ізраїлю Нетта набрала 529 голосів у фіналі конкурсу і перемогла.

Друге місце посіла учасниця з Кіпру Елені Фурейра - 436 голоси, а на третьому місці - сенсація з Австрії Сезар Семпсон з піснею "Nobody But You". Співак, якому готували 20-е місце, набрав в результаті 342 голоси.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах