Шоу-біз  |  13.08.18  |  понеділок
 

"Расист і жінконенависник": екс-радниця про Трампа

Колишня радниця президента США Омароса Маніголт видала книгу спогадів про свою роботу в Білому домі "Вибита з колії: погляд на Білий дім Трампа зсередини".

Офіційний реліз книги запланований 14 серпня, але ще до виходу у світ вона викликала великий резонанс, передає ВВС.

Авторці 44 роки, вона брала участь у низці реаліті-шоу американського президента.

Після обрання Дональда Трампа лідером США у 2016 році, Омароса стала асистентом президента та директоркою з комунікацій в управлінні зв'язків з громадськістю. Однак вже в грудні 2017 року вона пішла у відставку нібито через розбіжності з колегами.

Маніголт у своїй книзі називає Трампа расистом, фанатиком і жінконенависником.

Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс у відповідь заявила, що книга Омароси просякнута брехнею і фальшивими обвинуваченнями, а сам Трамп під час суботньої фотосесії назвав Омаросу такою, "що опустилась на дно життя".

В книзі багато уваги надається тому, що президент нібито вжив стосовно темношкірих людей "слово на букву Н" і, що нібито існує запис, на якому Трамп говорить це слово. Фактично, авторка книги cтверджує, що її звільнили через те, що вона "полювала за записами". Але в книзі є й інші свідоцтва прояву расової нетерпимості з боку Трампа, включно з періодом до обрання президентом, стверджують ліберальні видання Guardian, Daily Beast і Washington Post.

Хоча критики вже засумнівались у правдивості багатьох тверджень, що є у книзі.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах