Шоу-біз  |  25.02.19  |  понеділок
 

Maruv уточнила що саме їй не подобається у договорі з НТКУ

За словами музикантки, вона готова була відмовитися від російських гастролей, учасниця не була згодна з іншими умовами, які їй висунули.

Конкретні речі співачка перерахувала у своєму Instagram. 

Нагадаємо, що спочатку Maruv зазначила, що відмова від концертів в Росії не було для неї принциповим питанням в угоді, питання викликали інші пункти договору. Вона заявила, що не хоче бути "битою на політичній арені й перетворювати своє перебування на конкурсі в промо-акції наших політиків".

Вона сказала, що хоче дарувати глядачам свою творчість без державної цензури.

"Я щиро дякую і ціную кожного, хто в мене вірив і голосував. І прошу вас прийняти цей факт і не йти на конфронтацію. Це даність сьогоднішнього дня. Я хочу дарувати свою творчість без цензури",

- пише співачка.

Після цього, у своєму інстаграмі співачка чітко перерахувала всі пункти договору та пояснила, що саме її не влаштовує:

"1. Мені заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження НТКУ. (Неузгоджений шпагат, наприклад, призведе до штрафу в 2 мільйони гривень)
2. Негайна передача авторських прав на пісню, що належать світовому лейблу Warner Music (про ці права було відомо до початку конкурсу)
3. Чітко виконувати будь-які вимоги і вказівки НТКУ. (Теоретично, мене можуть змусити танцювати на Дні народження у якогось віце-прем'єра, і в разі відмови, мене дискваліфікують і зобов'яжуть знову виплатити штраф у 2 мільйони гривень. Плюс компенсувати НТКУ нібито збитки!)
4. Заборона на спілкування з журналістами без узгодження з НТКУ. (Що повністю порушує свободу слова і права людини)
І ще багато чого абсурдного.
У разі порушення одного з пунктів штраф 2 мільйони гривень і компенсація збитків ще на невизначену суму.
Натомість від НТКУ я НІЧОГО не отримую: ні копійки фінансової підтримки, ні допомоги в організації поїздки, ні, тим більше, міжнародної промо підтримки. Навіть візою я повинна займатися сама.
Хоча, в договорі є всього кілька пунктів обов'язків НТКУ:
1. Давати мені підказки щодо правил проведення конкурсу.
2. З дозволу НТКУ взяти з собою 10 чоловік за свій рахунок"

Нагадаємо, що Maruv не поїде на "Євробачення" від України. Співачка не дійшла згоди з Національною суспільною телерадіокомпанією.

 
 

Коментарі (8) перегляди: 1525

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах