Шоу-біз  |  24.04.19  |  середа
 

Роман Поланський подав до суду на Американську кіноакадемію

Польсько-французький режисер і продюсер Роман Поланський подав до суду на Академію кінематографічних мистецтв і наук США, щоб відновити своє членство в організації.

Про це повідомляє ВВС.

Романа Поланського виключили з Американської кіноакадемії разом з Біллом Косбі в травні минулого року. Зараз адвокат режисера, котрий переховується від правосуддя, заявив, що його підопічного не попередивши виключили з академії, а також не надали шансів на відповідь. Позов був поданий до Верховного суду Лос-Анджелеса минулого тижня.

У відповідь на це, в академії повідомили, що виключення режисера було "справедливим" і організація не має наміру скасовувати свого рішення.

"Процедури виключення пана Поланського були справедливими і розумними. Академія, в разі необхідності, буде наполягати на своєму рішенні", - заявили в кіноакадемії.

У США Поланскі звинувачується в розбещенні неповнолітньої 13-річної дівчинки, яке було в 1977 році та домаганнях до двох інших жінок. Режисер втік з країни, побоюючись, що угода зі слідством про визнання провини може бути скасована.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах