Шоу-біз  |  20.05.19  |  понеділок
 

Результати євробачення можуть анулювати

Переможець Євробачення 2019 голландець Дункан Лоуренс потрапив доволі неприємну історію.

Пісня, яз якою він виступав на конкурсі під назвою "Arcade", співак презентував іще у 2017 році, і таким чином що він порушив головне правило Євробачення.

Сам Лоуренс наразі ніяк не прокоментував цю ситуацію. У своєму Instagram блозі, який співак активно веде під ніком itsduncanlaurence, він написав уже багато постів про перемогу, проте жоден з них не був посвячений скандалу, що виник.

Відповідно до встановлених правил музичного конкурсу, виконавець повинен представити абсолютно нову композицію на Євробаченні. Це має бути така пісня, яка ніде не звучала раніше. Тим часом, продюсер Лоуренса уже заявив, що нібито артист не порушив правила. Він пояснює це тим, що відео, яке з'явилося в YouTube влітку 2017 роки, презентує цю пісню. На самому ж відео нібито тільки показана репетиція виконавця в студії. Для комерційного використання пісню не випускали. Представник Лоуренса також підкреслив, що репетиція пісні ніяк не може вважатися офіційним релізом.

Нагадаємо, що Лоуренс здобув перемогу на Євробаченні із результатом у 492 бали. Друге місце посів представник Італії Махмуду. Третє місце зайняв російський співак Сергій Лазарєв.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 833

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах