Шоу-біз  |  18.11.17  |  субота
 

Пугачова та Галкін обвінчалися

На церемонії вінчання, яка відбулася сьогодні, 18 листопада, були присутні друзі пари, а також діти Примадонни і гумориста.

Для церемонії Примадонна вибрала ніжно-рожеву сукню і фату в тон до вбрання. Її наречений одягнув класичний костюм.

Максим Галкін і Алла Пугачова почали зустрічатися у 2001 році, а через десять років одружилися. У 2013 році у подружжя народилися двійнята. За інформацією ЗМІ, дітей виносила сурогатна матір.

Новина про вінчання Алли Пугачової і Максима Галкіна багатьох застала зненацька. Гуморист пояснив, чому подружжя, яке прожило в шлюбі шість років, зважилося на церемонію. За словами Максима, він сам тільки нещодавно став православним. Це сталося близько півтора року тому.

За словами гумориста, його хрестили у невеликій скромній церкві.

"Зважився на це усвідомлено. Якщо ти любиш людину - чому ні? Я довго йшов до цього, і сам для себе це вирішив. Добре, коли в родині все однієї віри. У мене брат і його родина - православні, батько був православний. Алла і наші діти - теж. Тож куди мені подітися",

- пояснив Галкін.

Алла Пугачова вже подякувала всім шанувальникам за численні привітання та відверто розповіла про сьогоднішнє вінчання як про важливий крок у її житті.

"Спасибі всім за привітання!!! Я все життя буду каятися за перше вінчання і просити прощення у Бога. Це був необдуманий, спонтанний і досить наївний крок. Біс поплутав. Слава Богу, що мені ще можна другий раз вінчатися. Сьогодні це осмислене і праведне дійство в ім'я любові і вірності до кінця моїх днів",

- написала співачка в соцмережі.

Її чоловік пояснив, що за церковними канонами Алла Борисівна, яка раніше була вінчана з Філіпом Кіркоровим, не вчинила нічого поганого.

"Є процедура благословення на повторний шлюб - воно отримане. Друге вінчання не заборонено церквою. Можливо, воно не вітається, але це дозволено. Третє - в такому віці, як у Алли, вже не дозволяється. А друге - так",

- зазначив гуморист.

 
 

Коментарі (10) перегляди: 1911

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...