Шоу-біз  |  21.10.17  |  субота
 

Пономарьов офіційно заявив, що зустрічається з Яремчук

Співак Олександр Пономарьов зізнався, що насправді пов'язує його з колишньою підопічною з шоу "Голос країни" Марією Яремчук.

44-річний Олександр Пономарьов залишається одним з найбажаніших наречених країни, навколо його особистого життя постійно виникають нові чутки.

Останнім часом ходить все більше пліток про його романтичні відносини зі співачкою Марією Яремчук. Виконавець прокоментував цю ситуацію у розмові з журналістами.

"Ми разом. А чого мені заперечувати? Мені Марічка подобається і як жінка, і як співачка. Є дуже багато жінок, які мені особисто подобаються та імпонують, я цього не приховую і ставлюся до них по-особливому. А як буде далі - Боженька вирівняє",

- розповів Пономарьов видаданню "Viva".

В Олександра було два офіційні шлюби - з Оленою Мозговою та Вікторією Мартинюк. Він розповів, як склалися стосунки з ними після розлучень.

"Образ в голові не тримаю, навіщо мені це? Я в будь-якому випадку завжди поважав і поважаю обох матерів моїх дітей. З Оленою у мене виходить спілкуватися, а з Вікторією - не дуже",

- зізнався Пономарьов.

Нагадаємо, у двох попередніх шлюбах співака народилися донька Євгенія та син Сашко.

Як раніше повідомлялося, пісню Лободи показали мовою жестів. Відомий гуморист Володимир Зеленський висміяв пісню Світлани Лободи під назвою "40 градусів". Відео було опубліковано на YouTube-каналі студії "Квартал 95". Артист не соромився використовувати під час "перекладу" досить непристойні рухи.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...