Шоу-біз  |  28.10.19  |  понеділок
 

Андрій Богдан закрутив роман: що відомо про дівчину голови Офісу президента

Голова Офісу президента Володимира Зеленського Андрій Богдан після розлучення зі своєю дружиною зустрічається зі світською левицею Анастасією Слічною.

Хто така Анастасія Слічна – дівчина Богдана

Голова Офісу президента Андрій Богдан розлучився близько півроку тому і від першого шлюбу у нього залишилися 4 доньки. Його новою коханою стала Анастасія Слічна – співвласниця бренду купальників і білизни La Mare, а також є співзасновницею інтернет-магазину з продажу дизайнерської біжутерії Jewellery BAZAR.

Як Андрій Богдан познайомився з Анастасією Слічною

Як пише видання "Страна.UA", дівчина розповіла, що знайома з Богданом давно, а пов'язувала їх спільна компанія. Зустрічатися вони почали наприкінці 2018 року.

"Ми часто перетиналися на спільних заходах, вечірках і вечерях. Андрій дуже розумний, порядний, цілеспрямований чоловік, я поділяю його життєві принципи і цінності, до речі, він володіє унікальним почуттям гумору. Більш близько спілкуватися ми почали в кінці минулого року. Андрій прийшов до мене на день народження і вкрав моє серце",

– згадала Анастасія.

Світська левиця згадала їхню спільну поїздку до Львова на джазовий фестиваль, звідки Богдан опублікував перше фото з дівчиною. Відтак почала поширюватися інформацію про нове кохання голови Офісу президента.

"Саме я вмовила Андрія поїхати разом. Дуже хотілося , щоб він відчув все, що відбувається на Leopolis Jazz Fest - на щастя, йому вдалося знайти вікно в своєму щільному графіку, і він зміг вирватися лише на один вечір і дуже цьому радий",

– додала вона.

В інтерв'ю у "Світському житті" Анастасія Слічна відповіла на запитання, чи отримала вона пропозицію руки і серця від Андрія: "Я буду тримати це в секреті". Також дівчина рішуче заявила, що хоче заміж за Богдана.

На своїх сторінках у соціальних мережах Анастасія Слічна демонструє свої виходи у світ у дизайнерських вбраннях. Також у дівчини  чимало знімків у купальниках власного бренду.

До прикладу, на наступному фото кохана Богдана одягнена у блакитну сукню з колекції Dolce & Gabbana. Ціна плаття – понад 50 тисяч гривень (близько 1583 фунтів стерлінгів). Доповнює вбрання українки маленька сумка від Jacquemus, яка коштує близько 10 тисяч гривень.

Про це повідомляє 24 канал

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e