Шоу-біз  |  04.03.20  |  середа
 

Поки не можу розповісти, чому я тут, – Джамала заінтригувала світлинами з Амстердаму

Знаменита українська співачка Джамала, яка нещодавно розповіла, що вдруге вагітна, тепер поділилася з прихильниками фотографіями з Амстердаму і заінтригувала підписом публікації.

Джамала активно ділиться з підписниками в інстаграмі творчим розвитком, а останнім часом все частіше поширює сімейні фотографії. Днями знаменитість поїхала в Амстердам. Про це вона розповіла у своєму фотоблогу.

Артистка чекає на появу другої дитини та продовжує вести активне та насичене життя. Вона вміє поєднувати роботу та відпочинок, знаходити час для чоловіка і сина. Проте не забуває і про творчість. Нещодавно вона відправилася в Амстердам і, здається, готує для прихильників дещо цікаве, проте, що саме не розсекречує.

І чого це я так загадково усміхаюся? Поки не можу розповісти, чому я тут, але скоро ви про все дізнаєтеся! Ось вам трохи похмурого і при цьому дуже комфортного Амстердаму,
– написала в публікації виконавиця.

На кадрах Джамала позує у вишневій екоспідниці довжини міді та чорній кофті з принтом. Таке вбрання зірка поєднала із взуттям чорного кольору. На обличчі в знаменитості природний макіяж, а волосся вкладене рівно.

 

Про це повідомляє 24tv.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах